Park Adana Çekmeköy

Park Adana Kebap, Çekmeköy, İstanbul


Yerel Hizmetler bölümümüz Park Adana Çekmeköy’ü yerinde ziyaret etti. İşletme girişinde işletmeye ait kendi özel otoparkı mevcut, aracınızla rahatlıkla gelebilirsiniz. Mekan gerçekten çok büyük, 700 kişilik kapasitesi olduğunu öğrendik. Özel davet ve organizasyonlarınız içinde tercih edebileceğiniz geniş bir mekan.

İşletme girişinde 1.sınıf lokanta tabelasını fark ettik, işletmenin hizmet kalitesini yerinde inceledik, ağız tadınıza uygun birçok et kebap çeşidi mevcut, bizim denediğimiz menü lezzet ve tat olarak gayet idi. Yemeğimiz zamanında ve sıcak geldi. Personellerin müşteri yaklaşımı olumlu, işlerinde profesyonel bir ekip gözlemledik. Bu açıdan bakıldığında aileniz ve arkadaşlarınızla rahatlıkla gelebileceğiniz bir mekan. Mekan gerek konumu, gerek iç mekan ve tasarımı ve gerekse personel durumu itibariyle, her türlü organizasyonunuzu yapabileceğiniz kapasitede görünüyor.

Nefan.Net Google Yerel Rehber üyesidir ve zaman zaman yerel işletmeleri yerinde ziyaret etmektedir. İşletmeyi ziyaretimiz sırasında herhangi bir olumsuzluk ile karşılaşmadık, aileniz ve arkadaşlarınızla birlikte gelebileceğiniz bir mekan.

İletişim Bilgileri

Telefon : 0216 642 08 08