Nefan.Net , bir En Uygun Teklif Grubu projesidir. En Uygun Teklif Grubu 2005 yılından beri B2B Hizmetleri, Satın Alma Öncesi Danışmanlık, Web Tasarım ve Digital Reklam Ajansı, Gazete İlan Bürosu, Google Adwords Reklam Ajansı, Google İşletme Rehberi, Google Harita Kaydı, Google Organik Arama Sonuçları SEO Hizmetleri alanında hizmetler sunmaktadır.

Uzun yıllar müşterilerimizin ürün ve hizmetlerini en etkin tanıtmak amacıyla reklam ajansı olarak faaliyet gösteriyoruz. Yazılım ve Web Tasarım bölümümüz bugüne kadar birçok firma için internet sitesi kurulumu gerçekleştirmiştir. Müşterilerimizin ürünlerini gazetelerde, dergilerde, radyo kanallarında, digital reklam ajansı olarak farklı internet sitelerinde tanıttık, uzun yıllar seo hizmeti veriyoruz yani google organik arama neticelerinde daha üst sıralarda web sitenizin listelenebilmesi, ziyaretçi sayınızın artması ve kullanıcı deneyiminin arttırılması amacıyla çalışmalar yapıyoruz.

Müşterilerinizin sizleri daha iyi bulabilmesi amacıyla, ürün ve hizmetlerinizi farklı internet sitelerinde ve sosyal medya sitelerinde tanıtıyoruz. Google İşletme Rehberi Kaydı ve Google Harita Kaydı oluşturulması gibi çalışmalar yapıyoruz. En Uygun Teklif Grubu ayrıca uzun yıllar , yurtiçi ve yurtdışında B2B ve Satın Alma Öncesi Danışmanlık Hizmetleri sunmuştur.

Nefan.Net, Ürün ve Hizmet Tanıtım Platformu olarak faaliyet göstermektedir. Firmalar ve Kişiler ürün ve hizmetlerini detaylı olarak web sitemizde tanıtabilir. Sitemizi ziyaret eden kişiler, ürün ve hizmetleri detaylı inceleyebilir, rezervasyon yaptırabilir, sipariş verebilir ve online alışveriş alt yapısına sahip üyelerden, online alışveriş yapabilir. Firmalar ve Kişiler, ürün ve hizmetleri ile ilgili olarak, banner reklam yani resimli görsel reklamlar sitemizde verebilir, bu şekilde ürün ve hizmetleri tanıtabilir ve yeni müşteriler kazanarak, iş potansiyelini arttırabilir.

En Uygun Teklif Grubu ve sunduğu hizmetler hakkında daha detaylı bilgi almak için ; https://www.enuygunteklif.com web sitemizi ziyaret edebilir veya bizi arayabilirsiniz.