Avukat Elif Çavuşoğlu Osmangazi Bursa

Avukat Elif Çavuşoğlu, Osmangazi, Bursa


1983 İstanbul doğumluyum. 2008 yılında İstanbul Maltepe Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldum.

2009 yılında Bursa’da avukatlık mesleğine başlamış olup, 2012 yılından beri kendi büromda bağımsız avukatlık yapmaktayım. Mesleğimi tecrübe ve bilgilerimle başarılı şekilde gerçekleştirmekteyim.

Av. Elif ÇAVUŞOĞLU olarak şirketlere, kurumlara ve kişilere Ceza Hukuku, İş Hukuku ve Aile Hukuku alanlarında avukatlık ve hukuk danışmanlığı hizmeti vermekteyim.

Avukatlık mesleği Ceza Hukukunda, yargı mekanizmasının üç sacayağından biri olan savunma makamını temsil eder. Yargılamanın bir çalışanı olan avukat, adaletin gerçekleşmesine hukuki bilgi ve tecrübesini ortaya koyarak, bireylerin haklarına kavuşmalarını ve uğradıkları haksızlıkların giderilmesine taraf temsilcisi olarak yardımda bulunurlar. Yüklenmiş olduğumuz görev bilinci ile hukukun üstünlüğü ilkesini benimseyerek, titiz ve şeffaf çalışma ortamımız ile müvekkillerimizin hedeflerine ulaşmalarını sağlamaktayız. Temel prensiplerimiz başarı ve güven olup, müvekkillerimiz ile özel hayata dair paylaşılan tüm bilgilerin gizlilik çerçevesinde özenle saklanmasına itina göstererek faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Kayıtlı Olduğu Baro : Bursa
Baro Sicil Numarası : 2705

İletişim Bilgileri

Telefon : 0224 251 57 57

GSM No: 0542 480 67 75

GSM No: Elifcavusoglu.av.tr