Antalya Airport Transfer

Antalya Havalimanı Transfer Hizmetleri

Rain Transfer Firması 2000 yılından günümüze oldukça profesyonel biçimde servis araçları ile ve kişiye özel havalimanı transfer araçları, hizmet sunmaktadır. Başta Türkiye’nin Ege kıyıları olmak üzere, Türkiye’nin tüm bölgelerine ve dünyanın her yerine hizmet veren transfer hizmetleri, konaklama ve temsilcilik hizmetlerinin bilinen şirketlerinden birisi olan Rain Transfer, müşterilerinin talepleri ve bireysel ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla, hem servis araçları ile, hemde kişiye özel transfer araçları hizmet sunmaktadır.
Açıklama

Marmaris merkezli olan firma farklı ilçelerde de  faaliyet göstermektedir. Rain Transfers, müşterileri için en uygun fiyat avantajları ile hizmet gerçekleştirmektedir. Bu avantajları sağlaması ve maliyetlerini minumuma indirgemek adına, kendi araçlarını ve kendi personelini bünyesinde barındırmaktadır. Rain Transfer bünyesinde taksiler ve minibüsler bulunmaktadır. Mükemmel bir yerel bilgiye, 24 saat acil yardım hattına ve tamamen ingilizce konuşan personeller ile iletişim halinde olmaktasınız, kusursuz hizmet anlayışı ile, müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı amaçlayan Rain Transfer titiz ve güler yüzlü hizmetleri ile alanında en iyi firma olma yolunda ilerliyor.

Özel Transferler, müşterinin bireysel ihtiyaçları göz önünde bulundurularak oluşturulmaktadır. Hem bireysel müşteriler hemde grup müşterileri için özel havalimanı transfer hizmetleri organize edilmektedir. Müşteriler kaldıkları otellere, villalara ve doğrudan kapılarına bırakılacak şekilde, havalimanından kalacağı yere kadar, özel araçlar ile bırakılmaktadır.

Havalimanı Transfer Hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak, Rain Transfers resmi internet sitenizi ziyaret edebilirsiniz.

Firma içerisinde bulunan servis araçları, en popüler tatil bölgelerindeki ana geçit noktalarına ve konaklama yerlerine uğramaktadır. Müşteriler, aynı varış noktasına ve aynı rotadaki çeşitli varış noktalarına seyahat eden başkaları ile paylaştığı bir araçtaki koltuk için ödeme gerçekleştirmektedir.

Havalimanı Transfer Hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak, Rain Transfers resmi internet sitenizi ziyaret edebilirsiniz.