Dalaman Airport Transfer

Dalaman Havalimanı Transfer Hizmetleri

Rain Transfer Havalimanı Transfer Hizmetleri, 2000 yılından bu yana servis araçları ile ve kişiye özel havalimanı transfer araçları, hizmet sunmaktadır. Başta Türkiye’nin Ege kıyıları olmak üzere, Türkiye’nin tüm bölgelerine ve dünyanın her yerine hizmet veren transfer hizmetleri, konaklama ve temsilcilik hizmetlerinin bilinen şirketlerinden birisi olan Rain Transfer, müşterilerinin talepleri ve bireysel ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla, hem servis araçları ile, hemde kişiye özel transfer araçları hizmet sağlamaktadır.
Açıklama

Belirli bir güzergah üzerinden faaliyet gösteren Rain Transfers, müşterileri için mümkün olduğunca ekonomik fiyatlara hizmet sunmaktadır. Bunu sağlamak ve maliyetlerini düşürmek için, kendi araçlarını ve kendi personelini kullanmaktadır. Firma bünyesinde taksiler ve minibüsler bulunmaktadır. Mükemmel bir yerel bilgiye, 24 saat acil yardım hattına ve tamamen ingilizce konuşan personele sahip olan firma, kusursuz hizmet anlayışı ile, müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktadır.

Servisler, en popüler tatil bölgelerindeki ana geçit noktalarına ve konaklama yerlerine uğramaktadır. Müşteriler, aynı varış noktasına ve aynı rotadaki çeşitli varış noktalarına seyahat eden başkaları ile paylaştığı bir araçtaki koltuk için ödeme yapmaktadır.

Özel Transferler, müşterinin bireysel ihtiyaçları göz önünde bulundurularak oluşturulmaktadır. Hem bireysel müşteriler hemde grup müşterileri için özel havalimanı transfer hizmetleri organize edilmektedir. Müşteriler kaldıkları otellere, villalara ve doğrudan kapılarına bırakılacak şekilde, havalimanından kalacağı yere kadar, özel araçlar ile bırakılmaktadır.

Havalimanı Transfer Hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak, Rain Transfers resmi internet sitenizi ziyaret edebilirsiniz.