iPhone XS Max

6.5 inç
Super Retina özel üretim OLED ekran1

2688 × 1242 çözünürlük. İnç başına
458 piksel

Online Satış Mağazası üzerinden ürünü detaylı inceleyebilir ve sipariş verebilirsiniz.
Açıklama

iPhone XS Max Cep Telefonunun Bazı Özellikleri

Super Retina : Tam ekran tasarım, yapmayı sevdiğiniz her şey için güzel, büyük bir alan sunmaktadır. iPhone XS Max ise 6.5 inçlik dev ekranıyla tamamen farklı bir boyuta geçti.

Özel üretim OLED. iPhone XS’in OLED panelleri, sektördeki en iyi renk doğruluğuna, gerçek tonda siyahlara ve olağanüstü parlaklık ve kontrast değerine sahip bir HDR ekranı mümkün kılmaktadır. Apple aygıtları arasında en yüksek piksel yoğunluğuyla en keskin görüntüler bu ekranlarda.

Görebileceğiniz en gerçekçi renkler bu modelde. Gelişmiş renk yönetimi sayesinde içerikleriniz otomatik olarak geniş renk yelpazesinde sunuluyor. Böylece her şey muhteşem görünüyor.

HDR10 ve daha geniş stereo ses : iTunes, Netflix ve Amazon Prime Video’daki içerikler için Dolby Vision ve HDR10 desteği sayesinde sinema geceleri iPhone’a taşınıyor. 2 Ve çok daha geniş kapsamlı stereo ses çalma özelliğiyle her şey kulağa harika gelecektir. Üstelik, önceden çektikleriniz dahil tüm HDR fotoğraflarınız artık yüzde 60 daha fazla dinamik aralığa sahip olacak.

True Tone. Altı kanallı ışık sensörü, ekranın beyaz dengesini ortamdaki ışığın renk sıcaklığıyla eşleşecek şekilde zarifçe ayarlamaktadır. Bu sayede ekrandaki görüntüler kağıt üzerinde olduğu kadar doğal duruyor ve gözlerinizi yorulmuyor.

Suya dayanıklılıkta yeni bir aşama : Bir akıllı telefonda kullanılan en sağlam cam, kasayı suya daha da dayanıklı hale getirmek için cerrahi sınıf paslanmaz çelik şeritle kusursuz bir biçimde birleştirildi ve yalıtıldı. Böylece 30 dakika boyunca 2 metre derinliğe kadar dayanıklılık sağlandı. Hatta iPhone XS çay, kahve, soda ve benzeri sıvı dökülmelerine karşı bile dayanıklı.

Ana Ekran düğmesi mi? Yok artık. Yapmak istediğiniz her şey için basit bir hareket var. Herhangi bir uygulamadayken Ana Ekran’a ulaşmak için aşağıdan yukarı doğru tek bir kaydırma hareketi yapmanız yeterli olacaktır.